Kontaktinformācija

Tukums, Raudas iela 8, LV-3100

Tālr.: 63122210

Fakss: 63181216

E-pasts: tukuma.slimnica@apollo.lv

Par mums

Atrašanās vieta: Tukuma novads izveidots 2009. gada 1. jūlijā. Tas atrodas Zemgales reģionā 65 km attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas un 55 km attālumā no Rīgas lidostas. Tukuma novads ir viens no 109 Latvijas novadiem. Tukuma novadā ietilpst Tukuma pilsēta un 10 pagasti: Degole, Džūkste, Irlava, Jaunsāti, Lestene, Pūre, Sēme, Slampe, Tume, Zentene. Tukuma novads robežojas ar Jelgavas, Babītes, Engures, Rojas, Talsu, Kandavas, Jaunpils, Dobeles novadu un Jūrmalas pilsētu.

 

Par slimnīcu: SIA "Tukuma slimnīcai" ir lokālās daudzprofilu slimnīcas statuss. Slimnīcā ir uzņemšanas, terapijas, ķirurģijas, ginekoloģijas, traumatoloģijas, neiroloģijas, bērnu, intensīvās terapijas un anestezioloģijas, radioloģijas nodaļa. Slimnīcā pieejamas divas sociālās gultas, dienas stacionārs, divas observācijas gultas uzņemšanas nodaļā un slimnīcas "viesnīca".Slimnīcas telpas ar ambulatoro daļu savieno koridors. Ambulatorajā daļā ir laboratorija, kurā iespējams veikt dažādas klīniskās analīzes.

 

Papildus priekšrocības:Praktizējošām studējošām māsām tiek piešķirts apmaksāts mācību atvaļinājums. Slimnīcā regulāri tiek organizēti un apmaksāti kvalifikāciju uzturoši kursi māsām, ārstu palīgiem un citām ārstniecības personām.

 

Energopārvaldes sertifikāts: